Programma

Datum Van Tot Activiteit Waar Voor wie
Don 24/08 13:30 14:30 Receptie in het stadhuis Stadhuis - Grote markt 1 ETU
  15:00 15:30 Openingsceremonie CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
  15:30 21:00 Expo CC De Steiger - Waalvest 1 Toegang voor iedereen
  15:45 16:15 Persconferentie CC De Steiger - Waalvest 1 Geaccrediteerde pers
  16:30 17:00 Registratie Aquathlon: Elite, U23, Junioren & Para (verplicht) CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
  17:00 18:00 Briefing Aquathlon: Elite, U23, Junioren & Para (verplicht) CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
  18:00 18:30 Racepakket ophalen: Elite, U23, Junioren & Para (verplicht) CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
  18:00 19:00 Verkenning zwemparcours (alle atleten) Sluizenkaai 75 Atleten
  18:00 21:00 Registratie Aquathlon: Age-group & Open race CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten en geaccrediteerde coaches
  18:30 19:30 Briefing Aquathlon: Age-group & Open race CC De Steiger - Waalvest 1 Geaccrediteerde team coaches & managers
  19:00 20:00 Verkenning zwemparcours (alleen elite atleten) Sluizenkaai 75 Atleten
  19:30 20:30 Q&A (aan het info punt in de Expo) CC De Steiger - Waalvest 1 Toegang voor iedereen
 
Vri 25/08 11:00 13:00 Registratie Aquathlon: Age-group CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
  11:00 21:00 Pasta party Aquathlon CC De Steiger - Waalvest 1 Toegang voor iedereen
  11:00 17:30 Expo CC De Steiger - Waalvest 1 Toegang voor iedereen
  12:30 13:30 Wisselzone open (Elite / U23 / Junioren / Para) Sluizenkaai 75 Atleten
  13:00 16:00 Registratie Aquathlon: Open race CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
  13:00 13:45 Wisselzone open (Age-group) Sluizenkaai 75 Atleten
  14:00   Start Aquathlon EK Sluizenkaai 75 Atleten
  16:00 16:30 Wisselzone open (Open race) Sluizenkaai 75 Atleten
  16:45   Start Aquathlon Open race Sluizenkaai 75 Atleten
  18:30   Podium ceremonie EK CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
  19:00   Podium ceremonie Open race CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
 
Zat 26/08 10:00 11:00 Verkenning zwemparcours (alleen elite atleten) Sluizenkaai 75 Atleten
  11:00 12:00 Verkenning zwemparcours (alle atleten) Sluizenkaai 75 Atleten
  12:30 13:30 Briefing Middle Distance Triathlon & Aquabike: Age-group & Open race CC De Steiger - Waalvest 1 Geaccrediteerde team coaches & managers
  12:30 18:30 Registratie Middle Distance Triathlon & Aquabike: Age-group & Open race CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
  12:30 18:30 Expo CC De Steiger - Waalvest 1 Toegang voor iedereen
  12:30 19:00 Pasta party Middle Distance Triathlon & Aquabike CC De Steiger - Waalvest 1 Toegang voor iedereen
  13:00 19:00 Bike check-in CC De Steiger - Waalvest 136 Atleten
  13:30 14:00 Registratie Middle Distance Triathlon: Elite & Para (verplicht) CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
  14:00 15:00 Briefing Middle Distance Triathlon: Elite & Para (verplicht) CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
  15:00 15:30 Racepakket ophalen: Elite & Para (verplicht) CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
  17:30 18:30 Q&A (aan het info punt in de Expo) CC De Steiger - Waalvest 1 Toegang voor iedereen
 
Zon 27/08 09:00 11:30 Wisselzone open CC De Steiger - Waalvest 136 Atleten
  12:00   Start Middle Distance Triathlon & Aquabike EK Noordkaai Atleten
  12:50   Start Middle Distance Triathlon & Aquabike Open race Noordkaai Atleten
  16:00   Podium ceremonie: EK Elite Mannen Middle Distance Triathlon CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
  16:30   Podium ceremonie: EK Elite Vrouwen Middle Distance Triathlon CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten
  19:00   Podium ceremonie: EK Age-group + Open Race CC De Steiger - Waalvest 1 Atleten